Pod tímto názvem se ukrývá polská značka, která se zabývá prodejem spodního prádla pro ženy a dívky. Společnost patří mezi lídry na polském trhu se spodním prádlem, čerpá ze své dlouholeté tradice, neboť na trhu působí více než 50 let. Nabízí ženám kvalitní spodní prádlo. v každé kolekci se snoubí nenovější módní trendy v kombinaci s kvalitními materiály a velmi slušivými střihy. Gorsenia uspokojí i náročné zákaznice, které se nespokojí s málem.

Pestrá nabídka spodního prádla pro každou ženu

Značka Gorsenia není v ČR tolik známá, v Polsku však patří mezi nejoblíbenější značky se spodním prádlem. Jednotlivé kolekce jsou vytvářeny velmi kreativně. Společnost hledá inspiraci v aktuálních trendech i potřebách žen. Spodní prádlo rozděluje do několika kategorií.

Kolekce TOP přináší luxusní prádlo, které podtrhuje ženskost a eleganci. Kolekce Basic se zaměřuje na pohodlí a eleganci, je určena pro běžné každodenní nošení. Kolekce Classic přináší klasiku, která nestárne. Pohodlné spodní prádlo jednoduchých střihů, klade důraz na komfort a uhlazený design. Ženy zde najdou pestrou škálu velikostí, ze kterých si vybere každá. END Collection přináší spodní prádlo určené pro zvláštní příležitosti, je vhodná také pro ženy, které chtějí něco víc, než jen spodní prádlo. Patří sem PUSH-UP podprsenky, korzety, kalhotky různých střihů (brazilky), tanga, šortky, body, podvazkové pásy a různé sexy modely.

Každým rokem značka Gorsenia přináší nové modely, a to včetně kolekce nadměrných velikostí košíčků od D do M. Na své si tak přijdou i ženy, které mají problémy sehnat vhodnou velikost. Všechny modely lze pořídit za příznivé ceny.