Reklamační řád slouží k řešení věcí mezi kupujícím a prodávajícím, v tomto případě mezi kupujícím a e-shopem daniela-pradlo.cz zároveň s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu 24 měsíců podle občanského zákoníku pro spotřebitele a v rozsahu 12 měsíců pro nespotřebitele.Záruční doba začíná běžet od převzetí věci kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná běžet záruční doba nová. Při uplatnění reklamace vám doporučujeme dodat spolu s reklamovaným zbožím i nabývací doklady vztahující se k reklamovanému zboží jako je doklad o koupi (účtenka nebo faktura / daňový doklad) a záruční list (pokud byl ke zboží dodán), dále, doporučujeme připojit stručný popis závady. Reklamované zboží zasílejte nejlevnější formou a to doporučeným psaním nebo balíkem České pošty.Prodávající rozhodne o reklamaci. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci způsobené obvyklým používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku kratší životnosti výrobku.

Vrácení nebo výměna zboží: zásilku nám vraťte zpět. Balík poslaný na dobírku NEPŘEVEZMEME. Zboží musí být nenošené, nepoškozené nebo jiným způsobem znehodnocené. Přiložte paragon, stačí kopie, s psaním co si přejete se zbožím udělat. Zboží Vám můžeme vyměnit za jiné. Další možnost je vrácení peněz bankovním převodem. Napište číslo účtu.

MAIL NELZE SKLOUBIT SE ZÁSILKOU.

Vrácení financí na adresu učtujeme 100,- korun (poplatek poště), dáváme přednost vrácení financí na účet -poplatky žádné, peníze vráceny okamžitě.

Vrácené zboží musí projít reklamačním oddělením na prověření, že je opravdu v pořádku, to je klasický postup. Pak budeme vyřizovat vaši výměnu.Vyřizujeme v co nejkratší době, nejpozději od doručení do 30dnů.