Elegantní tuniky: velký výběr střihů i barev | daniela-pradlo.cz

Tunika nesmí chybět v žádném dámském šatníku. Nabízíme krásné tuniky v mnoha barvách. Samozřejmostí jsou luxusní splývavé materiály, které vás nadchnou!

Sluníčko, pláž, průzračně čistá voda… To je dokonalá letní idyla, kterou si ještě více užijete v krásných tunikách, jež nemohou chybět v naší nabídce. Proč si nádherné tuniky zamilujete i vy?

Vhodná tunika pro každou postavu

Trápí vás povolené bříško nebo širší boky? Tyto malé nedostatky splývavé tuniky perfektně skryjí, takže si budete moci pohodu u vody vychutnávat plnými doušky. Tuniky vám nabízíme v mnoha provedeních. Sportovněji založené ženy ocení pohodlné tuniky bez rukávů. Velmi žensky se budete cítit v průsvitné splývavé tunice, ve které sklidíte nejeden obdivný pohled.

Tuniky hrají všemi barvami

A v jaké barvě si tuniku pořídit? Elegantní černá tunika se bude hodit k jakýmkoli plavkám, ještě luxusnější dojem vyvolá zlatá tunika. A vězte, že tunika v bílém provedení dá vyniknout vašemu opálení. V létě by ve vašem šatníku neměly chybět ani zářivé barvy, proto se nebojte zelené, růžové nebo tyrkysové tuniky.